Fotobudka

Największą i najwspanialszą wartością w naszym życiu są ludzie wokół nas oraz chwile które z nimi spędzamy. Zdjęcia ślubne i portretowe zatrzymują czas, pokazując nas i naszych bliskich jacy byliśmy, jakie relacje są między nami i co odczuwaliśmy w danym momencie. Wraz z upływem czasu stają się coraz cenniejsze. Najważniejsze chwile możemy po wielu latach przywrócić, a tylko najlepsza fotografia pozwala przywołać je z taką samą intensywnością jak kiedyś.

Poza fotografią ślubną zrobioną przez fotografa warto się także zastanowić nad fotobudką jest to doskonały pomysł na urozmaicenie wesela, urodzin, wieczoru panieńskiego czy studniówki, nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji spontaniczności oraz szaleństwa. Do pełni zabawy dostarczymy wraz z nią masę gadżetów, przebrań i peruk.

Błyskawiczna pamiątka

Często podczas wesela wujek czy ciocia robią mnóstwo zdjęć, które nigdy nie są wywoływane i pozostają zapisane gdzieś na twardym dysku po ich obejrzeniu. Wynajmując fotobudkę Ty i Twoi goście dostaniecie gotowe i przezabawne zdjęcia od ręki!…i do ręki ??


Zdjęcia online

Po zakończeniu wesela Ty i Twoi goście mają dostęp online do galerii wszystkich zdjęć zrobionych przez fotobudkę na naszej stronie internetowej – skąd mogą je pobrać i wrzucić np. na facebooka lub na pulpit swojego komputera ?? Wy wybieracie hasło, możecie też w trakcie wesela wysłać zdjęcia na email lub facebook.


Wasze teksty na zdjęciach

Chcesz aby na zdjęciach z Fotobudki były jakies napisy? No problem! Czy jest to informacja że to Studniówka, data urodzin, jakiś tekst, logo firmy, czy też imiona i data ślubu. Nie ma kłopotu personalizujemy wydruki do każdej imprezy.


Wąsy, brody i maski.

Fotobudka jest pełna różnej maści dodatków od wąsów, karteczek ze śmiesznymi napisami po maski i peruki. Pokaż Swoją kreatywność i baw się w najlepsze.


Niesamowita radocha

Fotobudka to przede wszystkim świetna zabawa dla Ciebie i Twoich gości. A gdy po kilku sekundach otrzymują je prosto z fotobudki, często po prostu nie mogą przestać się śmiać.


Zdjęcia bez limitu

Twoi Goście mogą zrobić tyle zdjęć ile tylko zdołają! Wszystkie zdjęcia drukują się max w 15 sekund na najwyższej jakości papierze fotograficznym i wyglądają po prostu rewelacyjnie.