Fotografia dla wymagających
Angelika i Sławek
Chełmiaki moje ulubione ludki 🙂 Zawsze powtarzam iż ludziska z Chełma to super ekipa. Nie inaczej było tym razem. Bardzo fajne weselisko z jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym Didżejem Jegomościem. Za łapanie cudownych chwil stał Rajmund z Elfi Cinema. Wesele odbyło się w Hotelu Edels w Chełmie. Zapraszamy do oglądania zdjęć.
Agnieszka i Łukasz
Ciepły lipcowy dzień. Ślub Agnieszki i Łukasza. Mnóstwo miłości, uśmiechów i wzruszeń. Ślub w kościele Św. Michała w Zamościu. Wesele na sali kryształowej w Hotelu Artis. Filmował niezastąpiony jak zawsze Piotruś z Wyobraź. Wszystko wyszło idealnie :). Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć.
Jola i Krzyś…big love :)
Na ten ślub czekałem od dawna. Kiedy spotkaliśmy się razem po raz pierwszy, ta para urzekła mnie. Kurcze… byli młodzi, odważni i pieruńsko zakochani w sobie. Ciężko oboje pracowali aby zarobić na własne wesele “jak z bajki”, ale… powiem Wam że było warto.Wesele w domu weselnym “Kary mustang“, kamerzyści z Deltapix. Mnóstwo endorfin i…siwy dym. Towarzyszyliśmy im od sesji narzeczeńskiej po plener ślubny. Serdecznie zapraszam na zdjęcia.
Sylwia i Karol
Zdjęcia i albumy już dawno oddane więc czas na wpisik. Sylwia i Karol fajne ślubniaczki z majowego wesela. Od rana razem z wyobraz studio śledziliśmy ich ;) obserwowaliśmy i uwieczniali każdy moment ich pieknego dnia. ..
Ania i Marek
Zaprawdę pierwszy ślub danego sezonu pamięta się będzie długo i tak własnie było z tym. W ten ciepły gorący dzień w kościele pw Marii Magdaleny w Biłgoraju Ania i Marek, przed Bogiem i ludźmi wzięli ślub. Muszę przyznać że było pięknie. Pierwszy taniec...majstersztyk,
Natalia i Seweryn
Zdjęcia już dawno oddane, Państwo Młodzi już na Islandii. Czas umieścić coś na blogu. Znowu się opuszczam w prowadzeniu 🙁 Wspaniały lekko deszczowy dzień. Mnóstwo miłości w powietrzu. Pierwsze weselisko w sezonie. Pani z przedszkola i artysta powiedzieli sobie wielkie i stanowcze TAK 🙂 Zapraszam na zdjęcia
gru 19
Patrycja i Mateusz
Miłość i wiara potrafią przenieść góry, są silne i mocne. Patrzę na Mateusza i sądzę, że "damy radę" nabrało nowego spojrzenia. Wyobraźcie sobie gościa o kulach tańczącego pierwszy taniec. Ba o kulach wnoszącego Pannę Młodą do sali weselnej. Piękna para,przygotowania w Hotelu Koronny, ślub w Katedrze Zamojskiej, piękne wesele w "Domu weselnym Ambrozja" w Łapiguzie w Zamościu, wspaniałe zdjęcia. Polecam serdecznie.
gru 17
Melania i Andrzej
Andrzejem spotkaliśmy się już parę temu na weselu jego siostry Marleny. W tym roku było jego własne wesele wraz z Melanią - bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną. Zaczęliśmy od sesji narzeczeńskiej a potem już poszło :). Ślub w tym samym kościele co wtedy ba nawet z tym samym księdzem który o dziwo mnie pamiętał - szok. Dom weselny "Pan Tadeusz" w Chełmie. Wesele super spotkałem starych znajomych - wyściskaliśmy się jak mocno.
gru 16
Marta i Bartek
Pogoda tej lata raczej nas nie rozpieszczała, chociaż źle nie było 🙂 Ślub i wesele Marty i Bartka akurat trafił się w czasie deszczu. Plus największy jest taki, że kolory w trakcie i w czasie deszczu są cudowne wszystko jest takie soczyste, zielone i ładne. Magiczna miłość pomiędzy tą parą jest wspaniała. Zapraszam do oglądania – wesele w Domu weselnym “Orfeusz” w Tyszowcach.
gru 15
Marta i Grześ
Najpierw sesja narzeczeńska. Wśród pól i łąk szukając drzewa... "tego drzewa", zahaczając o pałac Zamoyskich w Klemensowie z którego nawiasem mówiąc, wyrzucali nas drzwiami a my wracaliśmy oknem :) - cudownie "złota godzina" w pełnej krasie.
gru 14
Gabriela i Marcin
Baardzo ładny kwietniowy dzień w pobliżu Opola Lubelskiego - to dzień ślubu Gabrysi i Marcina. Uwielbiam te okolice i ludzi stąd. Jakoś tak się zdarza co roku od 2011r od ślubu Kasi i Pawła (Pozdrawiam Was kochani strasznie), że na co najmniej jedno wesele w roku tam mnie niesie:)
gru 13
Anna i Piotr
Wesele Ani i Piotra zapamiętam jeszcze długo. Niesamowici zakochańce :) Ona piekna i zmysłowa On przystojny i zakochany. Radość, wzruszenia, miłość - eksplozja uczuć jakie można było poczuć na tym ślubie - dosłownie cudownie i pięknie.
gru 12
Justyna i Adrian
Słowo się rzekło, kobyłka u płotu :) Wielką aktualizację czas zacząć. Na pierwszy ogień idzie ślub Justyny i Adriana których ślub i wesele odbyły się w Chełmie. Uroczystość miałem przyjemność uwieczniać razem z kamerzystami z aitstudio
gru 11
Wielka aktualizacja!!!
Ho ho ho w sumie już po Mikołaju ale w moim przypadku czas na uaktualnienie strony internetowej oraz strony na fejsbuczku. Posypuje głowę popiołem, kajam się mocno i w ogóle jest mi wstyd bo… nie robiłem tego wcale  :(.Nic to jakby powiedział Michał Wołodyjowski od jutra codziennie będzie umieszczone jedno z wesel zarówno na naszej stronie (w obszerniejszej formie) jak i na FB.Zapraszamy serdecznie – będzie się działo. Wypatrujcie i oglądajcie.