Fotografia dla wymagających
Kasia i Kamil
Jak zrobić wesele idealne? To pytanie zadaje sobie na pewno każda Panna Młoda. Wesele u Kasi i Kamila było takie :). Buzujące w powietrzu endorfiny, wspaniała zabawa – wielka miłość. Na tym weselu wszystko grało. Mega zespół śmiem powiedzieć że prawdopodobnie jeden z najlepszych czyli Texas, kamerzyści z Deltapix i sala weselna „Kryształowa” w Józefowie. Moc dobrej energii. Zapraszam na zdjęcia.
Diana i Marek
Jedziemy na wesele a w myślach byle nie padało, byle nie padało 🙂 Było dobrze. Wesele na 14 fajerek. Bardzo sympatyczna i mega otwarta para. Serdecznie zapraszamy.
Dominika i Marek
Znowu deszcz – jedziemy do Tomaszowa Lubelskiego z mega profesjonalna ekipą z Elfi Studio. Kościół – piękna ceremonia i pełna wzruszeń…i po deszczu ;). Sala weselna to Dom Wypoczynkowy Xavier w Lubyczy Krolewskiej. Dj i Wodzirej baaardzo fajni i mega profesjonalni. Na plenerze spotkaliśmy się w Lublinie. Serdecznie zapraszam na zdjęcia.      
Sylwia i Daniel
Nie pada, jest gorąco… bardzo gorąco. Dzisiaj ślub biorą Sylwia i Daniel. Piękny kościół, mnóstwo łez i wzruszeń. Przyjęcie weselne w Hotelu Koronny. Uśmiechów nie zliczę. Zapraszam
Aleksandra i Mateusz…ach Zwierzyniec jaki piękny
Zwierzyniec – południe – poniedziałek. Dzień ślubu Oli i Mateusza. Szaleni, zakochani i mega sympatyczni ludzie z którymi było mi dane spędzić dwa dni. Kolejna wspaniała para w tym roku. Ślub w USC w Zwierzyńcu, przyjęcie również, przejazd bryczkami 🙂 plener w deszczu, miiiło – lubię to. Kontakt tylko przez e-mail ale wszystko dograne na ostatni guzik. Kochani zapraszam Was na pełny miłości i fajnych zdjęć reportaż z ich dnia. Serdecznie zaprasza się.
Iwona i Wojtek
Obiecałem i trzeba dotrzymać przyrzeczenia wystawiam wpisy które miały i powinny znaleźć się w zeszłym roku. Cóż słowo się rzekło a moi Couche patrzą. Ciągle pada asfalt mokry…jak w Janowie Lubelskim 🙂 Dzisiaj wesele Iwony i Wojtka. Drobny wpis był już na naszym profilu na Facebook’u. Przygotowania w hotelu Duo Spa and Welness w Janowie Lubelskim przyjęcie weselne Rezydencja Sosnowa. Wspaniała para i przepiękny apartament gdzie Państwo Młodzi się przygotowywali do najważniejszego dnia w swoim życiu. Na tym wspaniałym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć naszej fotobudki z Zamościa. Serdecznie zapraszamy na zdjęcia:  
Podsumowanie roku 2017
Kochani rok 2017 był wspaniałym rokiem. Spotkaliśmy niesamowite osoby. Zrobiliśmy mnóstwo wspaniałych zdjęć. Byliśmy w pięknych miejscach. Po prostu jednym słowem czad. Zajęć tak dużo że nie było czasu wrzucać zdjęć na bloga. W tym roku solennie obiecujemy regularnie uzupełniać wpisy, rozwijać się, kochać to co robimy i… dobrze się przy tym bawić. Słowo. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć.    
Magda i Marcin – wonderful tonight
A dzień zaczął się tak nieładnie i deszczowo... aczkolwiek ten czerwcowy ślub w Chełmie wryje mi się w pamięć na długo. Było na nim wszystko to co uwielbiam były tony wzruszenia. Była ...
Agata i Szymon…deszczowo
Wesele Agaty i Szymona rozpoczęło się deszczem. Padało ciągle (z malutkimi przerwami) aż do pierwszego tańca gdy… przestało. Starzy górale mówią, że to na szczęście. Szaleni zakochani zapraszają na zdjęcia.
Marta i Damian
Znowu w Chełmie 🙂 nice. Dzisiaj wesele Marty i Damiana. Zjawiskowa Panna Młoda, bardzo sympatyczny Pan Młody. Piękny ślub że aż się łezka w oku kręci… i meega wypasiona zabawa w Domu weselnym Diana w Chełmie – Polecam. Poniżej zdjęcia – zapraszam serdecznie.
Ewa i Przemek
Baaardzo ciepły czerwcowy dzień. Wesele Ewy i Przemka, ślub w Kościele wojskowym. Plenerek zrobiliśmy w tym samym dniu  jeszcze przed ślubem – trzeba było szybko więc zostaliśmy w Zamościu :(. Zapraszam do oglądania zdjęć  
Ewelina i Arek
Sezon ślubny minął, zdjęcia pooddawane w związku z czym czas przystąpić do aktualizacji strony i bloga. Ewelina i Arek szaleni zakochańce z Chełma. Znowu trafili mi się fajni ludzie, wspaniałe wesele pełne niespodzianek i miłości. Capoeira łączy wszystkich 🙂 Coraz więcej ślubów w Chełmie – co bardzo mnie cieszy bo uwielbiam to miasto a w szczególności ludzi stamtąd. Dość gadania zapraszam na zdjęcia.        
Ilona i Cezary
Janów Lubelski gdzie odbył się mega wspaniały ślub Ilony i Cezarego – pierwszy ślub w tym sezonie (ostatni w zeszłym był w tym samym miejscu):). Na dworze zimno, chłodno…i modlę się żeby nie padało. Wpadam do środka Panna Młoda w trakcie malowania – wygląda zjawiskowo. Pomalutku zaczyna się ubieranie sukni ślubnej – 4 osoby dały radę ;). Czekamy na Cezarego – ale że to chłopak szybki i sprawny szybciutko się zjawił. Powiem Wam tylko, że gdy zobaczył Ilonę zrobił taaaakie oczy… i rzucili się w sobie w ramiona.
Ola i Marek
Oli i Marek świetna para prosto ze Zwierzyńca. W życiu nie widziałem żeby ktoś miał tyle siły i mocy w trakcie wesela - inni padali a oni...szok ;). Ślub w Zwierzyńcu w Kościółku na wodzie - pomimo lekkiego i krótkiego deszczu - było bardzo fajnie, kolory wyszły mega miodnie. Wesele w Karczmie na Woli, plener w Zwierzyńcu - znowu klasa młodzi skakali, biegali, pływali i wiele, wiele