Fotografia dla wymagających
Gru 19
Patrycja i Mateusz
Miłość i wiara potrafią przenieść góry, są silne i mocne. Patrzę na Mateusza i sądzę, że "damy radę" nabrało nowego spojrzenia. Wyobraźcie sobie gościa o kulach tańczącego pierwszy taniec. Ba o kulach wnoszącego Pannę Młodą do sali weselnej. Piękna para,przygotowania w Hotelu Koronny, ślub w Katedrze Zamojskiej, piękne wesele w "Domu weselnym Ambrozja" w Łapiguzie w Zamościu, wspaniałe zdjęcia. Polecam serdecznie.
Gru 17
Melania i Andrzej
Andrzejem spotkaliśmy się już parę temu na weselu jego siostry Marleny. W tym roku było jego własne wesele wraz z Melanią - bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną. Zaczęliśmy od sesji narzeczeńskiej a potem już poszło :). Ślub w tym samym kościele co wtedy ba nawet z tym samym księdzem który o dziwo mnie pamiętał - szok. Dom weselny "Pan Tadeusz" w Chełmie. Wesele super spotkałem starych znajomych - wyściskaliśmy się jak mocno.
Gru 16
Marta i Bartek
Pogoda tej lata raczej nas nie rozpieszczała, chociaż źle nie było 🙂 Ślub i wesele Marty i Bartka akurat trafił się w czasie deszczu. Plus największy jest taki, że kolory w trakcie i w czasie deszczu są cudowne wszystko jest takie soczyste, zielone i ładne. Magiczna miłość pomiędzy tą parą jest wspaniała. Zapraszam do oglądania – wesele w Domu weselnym „Orfeusz” w Tyszowcach.
Gru 15
Marta i Grześ
Najpierw sesja narzeczeńska. Wśród pól i łąk szukając drzewa... "tego drzewa", zahaczając o pałac Zamoyskich w Klemensowie z którego nawiasem mówiąc, wyrzucali nas drzwiami a my wracaliśmy oknem :) - cudownie "złota godzina" w pełnej krasie.
Gru 14
Gabriela i Marcin
Baardzo ładny kwietniowy dzień w pobliżu Opola Lubelskiego - to dzień ślubu Gabrysi i Marcina. Uwielbiam te okolice i ludzi stąd. Jakoś tak się zdarza co roku od 2011r od ślubu Kasi i Pawła (Pozdrawiam Was kochani strasznie), że na co najmniej jedno wesele w roku tam mnie niesie:)
Gru 13
Anna i Piotr
Wesele Ani i Piotra zapamiętam jeszcze długo. Niesamowici zakochańce :) Ona piekna i zmysłowa On przystojny i zakochany. Radość, wzruszenia, miłość - eksplozja uczuć jakie można było poczuć na tym ślubie - dosłownie cudownie i pięknie.
Gru 12
Justyna i Adrian
Słowo się rzekło, kobyłka u płotu :) Wielką aktualizację czas zacząć. Na pierwszy ogień idzie ślub Justyny i Adriana których ślub i wesele odbyły się w Chełmie. Uroczystość miałem przyjemność uwieczniać razem z kamerzystami z aitstudio
Gru 11
Wielka aktualizacja!!!
Ho ho ho w sumie już po Mikołaju ale w moim przypadku czas na uaktualnienie strony internetowej oraz strony na fejsbuczku. Posypuje głowę popiołem, kajam się mocno i w ogóle jest mi wstyd bo… nie robiłem tego wcale  :(.Nic to jakby powiedział Michał Wołodyjowski od jutra codziennie będzie umieszczone jedno z wesel zarówno na naszej stronie (w obszerniejszej formie) jak i na FB.Zapraszamy serdecznie – będzie się działo. Wypatrujcie i oglądajcie.
Kasia i Kamil
Jak zrobić wesele idealne? To pytanie zadaje sobie na pewno każda Panna Młoda. Wesele u Kasi i Kamila było takie :). Buzujące w powietrzu endorfiny, wspaniała zabawa – wielka miłość. Na tym weselu wszystko grało. Mega zespół śmiem powiedzieć że prawdopodobnie jeden z najlepszych czyli Texas, kamerzyści z Deltapix i sala weselna „Kryształowa” w Józefowie. Moc dobrej energii. Zapraszam na zdjęcia.
Diana i Marek
Jedziemy na wesele a w myślach byle nie padało, byle nie padało 🙂 Było dobrze. Wesele na 14 fajerek. Bardzo sympatyczna i mega otwarta para. Serdecznie zapraszamy.
Dominika i Marek
Znowu deszcz – jedziemy do Tomaszowa Lubelskiego z mega profesjonalna ekipą z Elfi Studio. Kościół – piękna ceremonia i pełna wzruszeń…i po deszczu ;). Sala weselna to Dom Wypoczynkowy Xavier w Lubyczy Krolewskiej. Dj i Wodzirej baaardzo fajni i mega profesjonalni. Na plenerze spotkaliśmy się w Lublinie. Serdecznie zapraszam na zdjęcia.      
Sylwia i Daniel
Nie pada, jest gorąco… bardzo gorąco. Dzisiaj ślub biorą Sylwia i Daniel. Piękny kościół, mnóstwo łez i wzruszeń. Przyjęcie weselne w Hotelu Koronny. Uśmiechów nie zliczę. Zapraszam
Aleksandra i Mateusz…ach Zwierzyniec jaki piękny
Zwierzyniec – południe – poniedziałek. Dzień ślubu Oli i Mateusza. Szaleni, zakochani i mega sympatyczni ludzie z którymi było mi dane spędzić dwa dni. Kolejna wspaniała para w tym roku. Ślub w USC w Zwierzyńcu, przyjęcie również, przejazd bryczkami 🙂 plener w deszczu, miiiło – lubię to. Kontakt tylko przez e-mail ale wszystko dograne na ostatni guzik. Kochani zapraszam Was na pełny miłości i fajnych zdjęć reportaż z ich dnia. Serdecznie zaprasza się.
Iwona i Wojtek
Obiecałem i trzeba dotrzymać przyrzeczenia wystawiam wpisy które miały i powinny znaleźć się w zeszłym roku. Cóż słowo się rzekło a moi Couche patrzą. Ciągle pada asfalt mokry…jak w Janowie Lubelskim 🙂 Dzisiaj wesele Iwony i Wojtka. Drobny wpis był już na naszym profilu na Facebook’u. Przygotowania w hotelu Duo Spa and Welness w Janowie Lubelskim przyjęcie weselne Rezydencja Sosnowa. Wspaniała para i przepiękny apartament gdzie Państwo Młodzi się przygotowywali do najważniejszego dnia w swoim życiu. Na tym wspaniałym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć naszej fotobudki z Zamościa. Serdecznie zapraszamy na zdjęcia: